Sağlığım Tamam Sigortası

ile Özel Hastanelerde SGK

Farkına Elveda 

TEKLİF ALIN 

Özel Hastanelerde,

SGK Farkı Ödemeden, 

Prosedür Olmadan 

Rahatlıkla Tedavi Olun

 

Sağlığım Tamam Sigortası sahipleri, özel hastaneye gittiklerinde ayakta veya yatarak tedavilerinde hiçbir ücret ödemiyor.

Yatarak tedavileriniz %100 karşılanır
Ayakta tedavileriniz %100 karşılanır (Yılda 10 vaka)
Laboratuvar, görüntüleme, fizik tedavi, ileri tanı yöntemleri dahil
Anlaşmalı hastanelerde SGK farkı alınmaz
Tedavide standart tek oda, yemek ve bir refakatçi ücretsiz

Özel Hastanelerde, SGK Farkı Ödemeden, Prosedür Olmadan Rahatlıkla Tedavi Olun

Sağlığım Tamam Sigortası sahipleri, özel hastaneye gittiklerinde ayakta veya yatarak tedavilerinde hiçbir ücret ödemiyor.

*Ayrıca SGK’lılara uygulanan ek ücret yok.

Yapmanız gereken anlaşmalı hastanelerimize giderek tedavi olmak. Sağlığım Tamam Sigortası’nı kullanmak için hiçbir prosedür gerekmez.

* SGK’nın yasası gereği sigortalılardan özel hastanelerde alınması zorunlu olan doktor muayene fark ücreti yine yasa gereği bu ürüne konu edilememektedir. Bugün için bu tutar 15 TL olup SGK tarafından değiştirilebilir. Bunun dışında bir katılım söz konusu değildir.

AXA Fit Uygulaması

AXA’nın mobil uygulamasıyla sigorta sahipleri tüm süreçlerini takip edebilirler. Sağlığım tamam sigorta sahipleri poliçe detaylarını görebilir, uygulama ile randevu alabilir, anlaşmalı hastaneleri görüntüleyebilirler. Tek tıkla sağlık danışman hattına ulaşabilir, ambulans hizmetini kullanabilirler.

Size kolaylık sağlayacak uygulamamızı hemen deneyin.

 

Sağlığım Tamam ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Sağlığım Tamam Sigortası Nedir ?

Sigortalının, SGK ile anlaşmalı özel sağlık kuruluşlarından alacağı sağlık hizmetleri için ödeyeceği fark ücretini ürün özel ve genel şartları kapsamında karşılayan poliçedir. SGK ile anlaşmalı olan kurumların aynı zamanda AXA Sigorta ile bu ürüne özel anlaşması olması gerekmektedir.

Bu Ürünü Kimler Alabilir ?

Sigorta poliçesini T.C. vatandaşı olup SGK tarafından kapsam altında olan 0-59 yaş arasındaki kişiler alabilir. Bebeklerin yararlanabilmesi için en az 15 günlük olması gerekmektedir.

Sağlığım Tamam Sigortasını Nasıl Kullanacağım ?

Sigortalının SGK ile anlaşmalı özel hastaneye gitmesi, SGK ile anlaşmalı hastane ile AXA Sigorta’nın Sağlığım Tamam Sigortası ürününe özel anlaşmasının olması, SGK ile anlaşmalı hastanede sigortalının işlemlerini gerçekleştiren doktorun SGK ile anlaşmalı olması, tedavisi talep edilen rahatsızlığın poliçe öncesine dayanmaması ve AXA Sigorta Sağlığım Tamam Sigortası özel ve genel şartlarına uygun olması gerekmektedir.

Yatarak Tedavi Teminatları Nelerdir ?

Yatarak tedaviler, belirtilen teminatlar, özel ve genel şartlar çerçevesinde sınırsız ve %100 olarak karşılanmaktadır. Cerrahi ve dahili yatışlar, yoğun bakım, kemoterapi, radyoterapi, diyaliz, kroner anjiyografi, küçük müdahale giderleri, standart tek kişilik özel oda, yemek ve bir kişilik refakatçi giderleri teminat altındadır.

Ayakta Tedavi Teminatları Nelerdir ?

Özel ve genel şartlar çerçevesinde yılda 10 vaka ile sınırlı olup %100 olarak karşılanmaktadır. Doktor muayene, laboratuvar hizmetleri, görüntüleme ve tanı hizmetleri, ileri tanı yöntemleri ve fizik tedavi giderleri teminat altındadır.

Nasıl Fiyat Alabilirim ?

T.C. kimlik numaranız ile sitemiz üzerinden online veya acente vasıtasıyla fiyat alabilirsiniz.

Sağlığın Şakası Olmaz. Sağlığınızı ve Bütçenizi 

Sağlığım Tamam Sigortasıyla Garanti Altına Alın.

Aşağıdaki butona tıklayarak hemen size özel fiyat alabilirsiniz.