EVİNİZİN BAŞINA GELEBİLECEK

TÜM RİSKLER

GÜVENCE ALTINDA 

AXA Sigorta ile riskler evinizden uzak dursun !

Sizin için en uygun sigorta teklifini alın. 

KONUT 

SİGORTASI 

TEKLİFİ ALIN

Evim

Sigortası

Evinizi yangından yıldırıma, hırsızlıktan elektronik eşyanıza gelecek zarara kadar Evim Sigortası ile güvence altına alın.

Site Paket

Sigortası

Yangından sele, yer kaymasından hırsızlığa, elektronik cihazların bozulmasına kadar Sitenize güvence altına alın.

Zorunlu Deprem

Sigortası

Depremlerde oluşabilecek bina hasarlarınızı DASK güvence altına alır.

 

Ailem

Sigortası

Sizi ve/veya ailenizi, ferdi kaza teminatları ile kazalara karşı, hukuksal koruma teminatı.

 

Evim Sigortası


AXA SİGORTA düşündü ve sizin için Evim Sigortası’nı hazırladı. Evim Sigortası, evinizi yangından yıldırıma, taşıt çarpmasından hırsızlığa, hatta elektronik eşyanıza gelecek zarara kadar güvence altına alıyor. Hem de geniş kapsamlı teminatlarla. Ayrıca poliçe süresi içinde hasar olmadığı takdirde (deprem hariç), yıllık konut priminde %10’dan %20’ye kadar indirimler uyguluyor. AXA SİGORTA Evim Sigortası‘yla aklınıza gelebilecek her şey güvence altına alıyor.

Site Paket Sigortası


AXA SİGORTA sadece sizi değil, oturduğunuz siteyi de düşünüyor. Site Paket sigortasıyla sitenizi yangından sele, yer kaymasından hırsızlığa hatta elektronik cihazların bozulmasına kadar güvence altına alıyor. Sitenizin ortak kullanımındaki tüm alanlar artık AXA SİGORTA teminatında. AXA SİGORTA Site Paket Sigortası’yla sitenizin başına gelebilecek birçok kazayı karşılama sözü veriyor.

Zorunlu Deprem Sigortası (DASK) 


Evinizi deprem riskine karşı teminat altına alan bir sigorta ürünüdür. Zorunlu Deprem Sigortası ile; 

  • Depremin
  • Deprem sonucu yangının
  • Deprem sonucu infilakın
  • Deprem sonucu yer kaymasının 

sigortalı binalarda doğrudan neden olacağı maddi zararlar, DASK tarafından, sigorta bedeline kadar teminat altına alınmaktadır.

Ailem Sigortası


AXA SİGORTA sizi ve/veya ailenizi, ferdi kaza teminatları ile kazalara karşı, hukuksal koruma teminatı ile de hukuki uyuşmazlıklara karşı korurken, aynı zamanda sizin, eşinizin, çocuklarınızın, birlikte yaşadığınız ve bakmakla yükümlü olduğunuz kişilerin, hizmetlilerin ve evcil hayvanlarınızın, üçüncü şahıslara verebilecekleri maddi ve bedeni hasarlara karşı sorumluluklarını da teminat altına alır.

HAKKIMIZDA

Yüksel Coşkun Sigorta 

Bu güvenin arkasında 28 yıllık tecrübe yatıyor. GHKM-T (Güven, Hız, Kalite, Memnuniyet, Tecrübe) sayesinde sarsılmaz bir temel üzerine inşa edilmiş olan Yüksel Coşkun Sigorta sektördeki yerini kurumsal değerlerine sahip çıkarak ve bağlı bulunduğu kriterlerden asla taviz vermeyerek, ‘yeni nesil sigortacılık’ta bu yöndeki bütün ihtiyaçlara güçlü kadrosuyla günün 24 saati haftanın 7 günü “7/24” sistemiyle müşterilerine kusursuz bir hizmet sağlıyor.

Çağımızın vazgeçilmezi ‘zaman’ı sahip olduğu güçlü teknolojik altyapısıyla destekleyen Yüksel Coşkun Sigorta bağlı olduğu şirketlerle sürekli içiçe ve kontak halinde olarak müşterilerinin ihtiyaçlarına net ve eksiksiz bir şekilde cevap vermektedir. 28 yılın her anı göstermiştir ki Yüksel Coşkun Sigorta ile çalışan müşteriler hizmeti en hızlı, eksiksiz, güleryüzlü ve profesyonel bir şekilde almış ve bunun neticesinde ortaya güzel ilişkiler çıkmıştır.

Bize Ulaşın

+90 (312) 417 84 33

Adres

Ümit Mah. 2513.Sok Çamlıca Evleri Sitesi A1 Blok Kat:3 No:6 (Ümitköy Düveroğlu karşısı) ÇANKAYA / ANKARA